Kiedy warto zamontować fototapety do przedpokoju?

Kiedy warto zamontować fototapety do przedpokoju?

Aranżacja przedpokoju często schodzi na dalszy plan remontu i trudno się temu dziwić. Pierwszeństwo ma kuchnia i łazienka, bez których po prostu trudno się obyć. Glazura, armatura, sprzęty, meble i oświetlenie pochłaniają dużą część budżetu przeznaczonego na wyposażenie mieszkania. Osoby, które mają to już za sobą, wspominają, ile decyzji trzeba podjąć w bardzo krótkim czasie, by spiąć wszystkie elementy. To prawdopodobnie powód, dlaczego korytarz zostaje pozostawiony sam sobie. A szkoda! Dla wielu liczy się pierwsze wrażenie, a przedpokój to przecież miejsce, w którym witamy gości.

Efektowne fototapety 3D

Jest kilka powodów, dla których warto skorzystać z trwałej i zmywalnej fototapety na ścianę w strefie wejścia do mieszkania. Jednym z nich jest chęć przywitania gości w wielkim stylu z efektownym widokiem za plecami. Oryginalny wygląd korytarza, dopasowanie grafiki pod wymiar ściany i nadanie przestrzeni niepowtarzalnego charakteru to cele, które można osiągnąć, wybierając fototapety 3d do przedpokoju z pokaźnej galerii obrazów, dostępnych w sieci.

Trendy się zmieniają, jednak trójwymiarowe grafiki wciąż robią furorę wszędzie, gdzie tylko się pojawią. Efekty 3D są intrygujące, przykuwają uwagę i pod każdym kątem wyglądają inaczej. Dlatego doskonale spełniają się w roli elementu wystroju w przechodnim pomieszczeniu.

Praktyczne, zmywalne okładziny na ścianę do przedpokoju

Ściana przy wejściu jest bardziej narażona na zabrudzenia i uszkodzenie, dlatego warto ją zabezpieczyć solidniej, niż w innych pomieszczeniach. Przede wszystkim powinna być możliwość łatwego wyczyszczenia zabrudzeń w razie potrzeby, a właściciele czworonogów to potwierdzają.

Kto ma psa (szczególnie większej rasy), docenia łatwość utrzymania czystości, gdy wyposaży się mieszkanie w zmywalne fototapety 3D. Do przedpokoju to rozwiązanie praktyczne nie tylko dla opiekunów zwierząt, ale dla wszystkich, którzy nie chcą się martwić nieestetycznymi śladami użytkowania na ścianach.

Nawet jasne aranżacje mogą pozostać czyste i świeże, jeśli zainwestuje się w dobrą, zmywalną tapetę. W sklepie internetowym ObrazyFoto.eu oferują produkty tego typu bardzo dobrej jakości. Do wyboru jest kilka rodzajów wykończenia, a obsługa sklepu doradza, które opcje w danym przypadku sprawdzą się najlepiej.

Modelowanie przestrzeni efektem trójwymiarowym

Fototapety z efektem 3D to sposób, aby do ciasnego przedpokoju wpuścić więcej przestrzeni. Przeglądając obrazy i fotografie w Internecie, dajmy się zainspirować projektantom, którzy przygotowują grafiki w programach komputerowych. Świeże pomysły, modna kolorystyka i wysoka jakość wydruków gwarantuje znakomity efekt na ścianie. Np. fraktalne wzory tworzą głębię obrazu i wyglądają niezwykle nowocześnie. Mozaika z geometrycznych elementów, w kolorach naturalnego drewna i czerni, stylowo zaprezentuje się w przedpokoju. Dobrze dobrane fototapety 3D mogą optycznie podnieść sufit, poszerzyć pomieszczenie albo odwrócić uwagę od mało estetycznych zakamarków (liczniki, schody, drzwi etc.).

Previous Co powinniśmy wiedzieć o paskach LED? – przydatne informacje
Next Szafki pod umywalkę - jak wybrać właściwą?

Może to Ci się spodoba

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Salon dla pasjonata dawnych podróży

Podczas gdy jedni lubią minimalistyczną i chłodną nowoczesność, inni kochają się we wnętrzach z duszą, które wnoszą do domu ciepło i opowiadają jakąś historię. Jeśli chcesz poczuć się jak bohater

Wykończenia wnętrz 0 Comments

SUFIT PODWIESZANY W PRZESTRZENI UŻYTKOWEJ

Współczesna architektura wnętrz użytkowych to często kompromis pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Przestrzeń budynków dostępnych publicznie z jednej strony musi wyróżniać się oryginalnymi rozwiązaniami wizualnymi, a z drugiej być przyjazna i

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Formy geometryczne świetnym elementem dekoracyjnym wnętrz

Geometria jest ponadczasowa. Bazujący na jej elegancji, czystości i prostocie design w zasadzie nigdy nie wychodzi z mody. Kreatywna zabawa linią i kształtem oraz zdecydowane kontrasty barwne pozwalają tworzyć nowoczesne,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!