Nadchodzi czas „złotej rączki”. Będzie szybko i skutecznie.

Nadchodzi czas „złotej rączki”. Będzie szybko i skutecznie.

Na rynku nieruchomości wciąż nie widać końca kryzysu. Firmy narzekają na brak zainteresowania ze strony klientów, ci z kolei odczuwają brak gotówki. Jednak część małych firm prowadzących działalność remontowo-budowlaną, radzi sobie całkiem dobrze dzięki elastycznemu podejściu do współpracy z klientem.

W dobie kryzysu społeczeństwo mniej wydaje, ograniczając wydatki i odkładając na tzw. czarną godzinę. Podobnie postępują duże firmy, dla których znaczenie ma nie tylko wartość pieniądza, ale przede wszystkim czas. Nic dziwnego, że zlecając podwykonawcom prace remontowo-budowlane zarówno jedni, jak i drudzy mają nadzieję, że zostaną one wykonane w wysokim standardzie i we wcześniej określonym terminie, nie płacąc przy tym za dodatkowe godziny. Sukces odnoszą te firmy, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Zmiana standardów

Rynek budowlano-remontowy wcale nie musi pogrążać się w kryzysie razem z rynkiem nieruchomości, a ich fachowcy nie muszą bać się zastojów, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Co więcej, ma większe szanse na szybki rozwój i pozyskanie klientów. Jest jednak jeden warunek – firmy powinny zmienić swoje nastawienie do wykonywanej pracy, przyjąć podobne zasady, jakie obowiązują w krajach zachodnich i na przykład zastosować formułę serwisowo-abonamentową, gdzie pakiety serwisowe są dopasowane do konkretnej nieruchomości. Jedną z takich firm jest warszawska spółka HANDMAN –  Nasi specjaliści dokonują szybkiej analizy sytuacji związanej ze zleceniem, określają bardzo precyzyjnie czas, w jakim prace powinny zostać wykonane i oferują stawkę zgodną rzeczywistym czasem poświęconym na wykonanie pracy. . Jeżeli prace się przeciągną, to klient nie ponosi dodatkowych kosztów wynikających z opóźnienia Taka sytuacja pozwoli uniknąć  niepotrzebnych nieporozumień między klientem a wykonawcą. Jednocześnie stanowi gwarancję dobrze wykonanego zlecenia, co z kolei  buduję dobrą markę firmy u nowych klientów – mówi prezes spółki HANDMAN, Marek Pacocha. Takie podejście gwarantuje firmie sukces i stabilność, która nie musi funkcjonować dobrze jedynie w środku sezonu i martwić się, że nadwyżka klientów w tym czasie może powodować opóźnienia.

Korzyści dla małych i dużych

Tego typu forma współpracy jest korzystna dla klienta pod wieloma  względami. Oszczędność czasu i pieniędzy, płatność wyłącznie za czas zgodny ze zleceniem, a także dostępność zespołu budowlano-remontowego w razie potrzeby sprawiają, że klienci nie muszą mieć przestojów w pracy. Niewykonanie zlecenia na czas powoduje straty finansowe nie tylko związane z wyborem niewłaściwego wykonawcy, ale również wynikające z przedłużającej się przerwy w pracy.

Możliwość skorzystania z fachowców, którzy w szybki sposób rozwiążą problem nawet w przypadku niewielkiego zlecenia, jest w obecnych czasach na wagę złota. Zwłaszcza, że firmy budowlano-remontowe w większości zainteresowane są wyłącznie dużymi projektami. Niejednokrotnie zdarza się, że klienci chcą jedynie wykonania niewielkiego zlecenia, ale nie mają się do kogo zwrócić. Jednak tego typu firm, które oferują swoją pomoc nawet przy drobnych usterkach czy wykonaniu niewielkiego projektu, jest na rynku coraz więcej. Warto zatem poszukać właściwego zleceniobiorcy.

Utrzymanie nieruchomości

Oszczędnościom służą też działania prewencyjne. Warto pomyśleć o stałej współpracy z daną firmą remontowo-budowlaną, która na bieżąco będzie sprawować kontrolę i dokonywać poprawek w trybie szybkim w domu, biurach czy administrowanych budynkach.  Dzięki temu, zamiast wydawać ogromne kwoty na całościowy remont, wydatki pochłoną tylko część domowego lub firmowego budżetu. Dodatkowa korzyść jest taka, że prace serwisowe- konserwacyjne mogą być wykonywane w trakcie korzystania z nieruchomości przez firmę.

Obecnie w dobie kryzysu firm i właścicieli nie stać na remonty. Coraz więcej widocznych jest na ulicach niszczejących budynków czy to prywatnych kamienic, czy nawet siedzib firmowych. Jednak każdy budynek wymaga odpowiedniego serwisowania. Istotne jest zatem właściwe utrzymanie jego stanu technicznego, tak aby brak dbałości nie doprowadził w konsekwencji do inwestowania w poważny remont. Z całą pewnością działania prewencyjne są równoznaczne z obniżką ponoszonych kosztów.

Warto zatem wybrać profesjonalną firmę, gwarantującą usługi na wysokim poziomie i wykonanie prac w wyznaczonym terminie.

Previous Pergola ogrodowa z paneli
Next Masa niwelująca UZIN NC 150 NEW – kontynuuj budowę nawet zimą

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 0 Comments

Wimbledon 2022: kto znajduje się w gronie faworytów?

W dniach 27 czerwca – 10 lipca zostanie rozegrany najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej w tenisowym kalendarzu: Wimbledon na kortach trawiastych w Londynie. Kibice z Polski ponownie będą przeżywali wielkie

Mieszkanie 0 Comments

Przed zakupem nieruchomości sprawdź jej stan prawny

Zastanawiając się nad kupnem mieszkania, działki czy domu, pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy sprawdzić, jest stan prawny nieruchomości. Mówi się, że przezorny ubezpieczony i to odnosi się także do kupna domu.

Mieszkanie 0 Comments

Kiedy warto zamontować fototapety do przedpokoju?

Aranżacja przedpokoju często schodzi na dalszy plan remontu i trudno się temu dziwić. Pierwszeństwo ma kuchnia i łazienka, bez których po prostu trudno się obyć. Glazura, armatura, sprzęty, meble i

2 komentarze

  1. Uważajcie na oszusta"A czym jest Spółka Handman jak nie działalnością Pana Pacochy i jego partnerki? bo prężnie działająca ta firma to nic innego jak w.w parka i przewijający się kolejni oszukiwani pracownicy, franczyzobiorcy, podwykonawcy czy jak ich zwał. Firma ma adres wirtualny, podaje tylko telefony komórkowe świadczy tylko o jednym "firma krzak z biurem w samochodzie". Nie dajcie się namówić na współpracę z nimi, skoro przez tyle lat nie był w stanie zbudować ekipy, cóż... to świadczy o jednym, nadal oszukuje ludzi i nie płaci im za pracę." Pacoch nie myśl, że krzywda nasza nie doczeka się sprawiedliwości już ci się do (usunięte przez administratora)dobierają a to dopiero początek. A twój początek końca hochsztaplerze...Proszę państwa przestrzegam przed tym oszustem I naciągaczem uważajcie poczytajcie opinie o tym człowieku w internecine to się przekonacie zanim was oszuka I naciągnie
  2. Proceder tych oszustów (pacocha i jego niuni) trwa od lat (wystarczy poszukać w necie) najpierw była Anglia, z której musiał uciekać bo oszukani Polacy chcieli zrobić mu krzywdę. Wrócił do kraju założył działalność gospodarczą. Narobił długów,oszukał kilkanaście osób i poszedł z torbami. Wziął sobie sklepową na vce prezesa i otworzył sp.z o.o. Dzięki lewym adresem unikał przez całe lata komornika (nawet na tym forum są linki do jego długów walajacych się po firmach windykacyjnych) handman miał biuro w internecie jedynie. Wraz ze swoją vce prezes oszukali kolejne kilkadziesiąt osób - głównie pracowników i kontrahentów. W momencie jak już żadna hurtownia nie chciała dać towar na kredyt, żadna wypożyczalnia pożyczyć narzędzi czy samochodu wziął większy kredyt sprzedał narzędzia, oszukał klientów i się zawinal a odpowiedzialność zwali na panią v-ce prezes sklepową. Założy kolejną firmę i zacznie oszukiwać od nowa. A my oszukani możemy mieć żal tylko do siebie że nie sprawdziliśmy go w necie i w bigu zanim zaczęliśmy robić z nim interesy, bo teraz nie odzyskamy ani grosza. Pacoch wydał wszystko na lansowanie się na prezesa, drogie knajpy i narkotyki. A W NECIE INFORMACJE O OSZUSTWACH PACOCHA WIDNIEJĄ OD2012 ROKU przynajmniej. Mądry polak po szkodzie,ja też mu zaufalem a sprawdziłem dopiero jak mnie oszukał.

Zostaw odpowiedź

Only registered users can comment.